Kolarstwo teraz

Witaj na portalu poświęconemu kolarstwu.

Znajdziesz tu informacje dotyczące kolarstwa klasycznego oraz szeregu innych sportów rowerowych uprawianych przez pasjonatów na całym świecie.

http://nawrocki.info.pl/

Firma NAWROCKI Przewozy Autokarowe oferuje profesjonalne usługi przewozowe dedykowane dla każdego, kto potrzebuje zorganizować bezpieczny przewóz. Na stronie internetowej— http://nawrocki.info.pl/ znajduje się szczegółowo opisana oferta usługowa, która zawiera niezbędne informacje pomocne przy zamówieniu potrzebnego pojazdu. Mimo, że siedziba firmy mieści się w Poznaniu, to oferta jest kierowana nie tylko do mieszkańców miasta ale również każdej zainteresowanej osoby z terenu Polski. Autokary, które można znaleźć we flocie pojazdów NAWROCKI Przewozy Autokarowe są w 100% sprawne, zawsze solidnie sprawdzane przez wypuszczeniem w trasę, wygodne i wyposażone w niezbędne elementy poprawiające komfort jazdy.

 Autokarem wynajętym w poznańskiej firmie ma jechać wycieczka szkolna i chcesz by dzieci nie nudziły się podczas jazdy? W wybranych autobusach znajdują się odtwarzacze DVD oraz telewizory, które będą idealną rozrywką dla dzieci na czas podróży. Autokary poznańskiej marki są bardzo przestronne, posiadają dużo miejsca na nogi, a fotele pozwalają na wypoczynek podczas wielu godzin jazdy.


Nawrocki - Przewozy Autokarowe
Czarnkowska 7
60-419 Poznań
tel. 661578512

19 wpis

18 wpis

22 wpis

15 wpis

20 wpis

8 wpis

9 wpis